thumb

אנסטסיה רו מאמנת מתיחות וגמישות

אנסטסיה היא ממש לא הספורטאית שהיתם פוגשים במגרש כדורסל או מסלול ריצה. אבל הביצועים והיכולות שלה הם נחלת מעטים.

"פרויקט הספורטאים של מיתוס" מצליח להפתיע אפילו אותנו, שמנו לעצמנו למטרה למצוא מגוון של ספורטאים בכמה שיותר ענפים ותחומי עיסוק, אנחנו נרגשים מהתגובות שלכם ומהרצון להיות חלק מהפרויקט ועוד יותר מההפתעות הקטנות (והגדולות) שהדרך מביאה לנו.

והפעם הייתה לנו הזכות לפגוש ספורטאית מגוונת, צבעונית ומיוחדת במינה. המדור גאה להציג בפניכם את אנסטסיה רו (29), 170 (וקצת) סנטימטרים של כושר, יופי ועוצמה שלא ברור לאן נכנסת… אבל אחרי פגישה קצרה מאד ברור לאן היא מתפרצת. אנסטסיה היא ממש לא הספורטאית שהייתם פוגשים במגרש הכדורסל, במסלול הריצה או אפילו לא בחדר הכושר שלכם, אבל הביצועים שלה והיכולות הם נחלת מעטים (ואולי במקרה הזה מעטות). היינו ראינו ועצרנו נשימה. ממש התחשק לנו לנסות אבל החלטנו לחזור הביתה בשלום ולספר לכם ולכן את שלב הניסוי (ויהיה עם ווידאו) נדחה לשלב מאוחר יותר של הפרויקט.

יש לה לוק שלא משאיר מקום לדמיון, היא תוססת ומלאת צבע (גם בזכות כמה קעקועים מעוררי השתעות), ובעיקר יש בה דרייב מטורף ועיניים נוצצות כשרק שואלים אותה על הריקוד. 
היא עלתה לארץ (פעמיים) ובגיל 5 החלה להתאמן בהתעמלות אומנותית במוסקבה, גם לאחר העלייה לארץ המשיכה באימונים חרף הקושי הנובע מהקלטות בארץ חדשה מכך שהאימונים התקיימו הרחק מבית ומהעובדה שעלתה לכאן עם אמא בלבד. אבל הפוטנציאל פרץ מהר מאד וחיפה על כל קושי. בסופו של דבר נאלצה לעבור מקום מגורים מה שהביא גם להפסקת האימונים הסדירים, החיידק לא הרפה והיא המשיכה באימונים אישיים באופן עצמאי בביתה.
בדרך מקרה ואחרי תקופה ארוכה של עסקה בספורט קבלה הצעה להתנסות "בריקוד על עמוד". (בשלב זה נעצור ונבקש מכולכם להשליך רחוק רחוק את הדעות הקדומות וכל מה שחשבתם על "ריקוד על עמוד". ותודו שחשבתם).

אנחנו לא יכולנו להתאפק והקשנו, "ריקוד על עמוד"? אנסטסיה (מחייכת, מורגלת כבר) ועונה
" היום באמת קל יותר להציג את התחום, וכיום הוא פחות "טאבו", אבל אז הנושא היה ממש בחיתולים, היו חששות ואפילו הסתייגות אבל החלטתי לנסות, השיעור עצמו היה הפתעה מוחלטת, זה למעשה שילוב של ריקוד, התעמלות והרבה כושר, המורה הייתה מהממת ואני נכבשתי וכך החל למעשה סיפור האהבה שלי עם התחום".

לרובנו זה בהחלט תחום זר, ספרי לנו קצת יותר על החיבור לתחום, על הדרך ובכלל כיצד הופכים למקצוענים? " בשלב הראשון רוכשים יסודות, ריקוד על עמוד הוא הרבה יותר מרק ספורט, זה למעשה שילוב של אמונות וספורט ושניהם יחד יוצרים חיבור מטורף, המוסיקה, התנועה, היכולת להמציא אלמנטים חדשים, הכל יחד הופך את העיסוק לחוויה אחרת".
התחלתי גם להתחרות קצת, בארץ ובחו"ל ולעבוד עם מורים פרטיים במטרה לפתח את עצמי גם בתחומי הגמישות, הטכניקה והכוח".

אז מה דורש בעצם העיסוק בתחום? ומה התחומים המשלימים שלך כיום כמדריכה/מאמנת?
" כמו אצל כל ספורטאי, אימונים, אימונים, אימונים. ישנה עבודה על תרגילים, שיפור טכניקה, הרבה כושר (מה שנראה קל בתמונות דורש עשרות ומאות חזרות), בכל פעם לומדים משהו חדש, יש גם לא מעט תרגילים "נועזים" ואני מוצאת את עצמי לפעמים טסה אל העמוד עם קסדה. כיום אני מלמדת את הנושא ובמקביל משמשת כמאמנת לנושא הגמישות ומתיחות עם מתעמלות, רקדניות וספורטאים, אני מדריכה בנות רבות שרוצות לחוות את הריקוד באופן שונה ומאתגר וזה מלווה בהמון סיפוק".

רוצים לנסות לעוף קצת? אתם מוזמנים.

https://www.facebook.com/anastasia.ro.33

https://www.facebook.com/anastasiarodance

תגיות

אירועי קיץ פילאטיס

כתבות

+

ארץ בה ובמתן ואלקטרוניקה,

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem

+

ן ואלקטרוניקה,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore