קבוצת מיתוס

קבוצת מיתוס הוקמה ע"י גדי דקל (בעלים ומנכ"ל) בשנת 1996. החברה נחשבת מזה שנים כאחת מחברות ההפקה והשיווק המובילות והיציבות בישראל ובמהלך למעלה מעשרים שנות ניסיון הפיקה מאות אירועי ענק, הפקות שטח וניהלה מגוון פרויקטים בתחומי השיווק החוויתי (קידום מכירות) התערוכות והכנסים. לחברה ניסיון עשיר בהתמודדות עם הפקות שטח מורכבות והפקות בחו"ל.

 

בין לקוחות החברה הבולטים לאורך השנים ניתן למנות גופים וחברות מובילים כגון: מפעל הפיס, קבוצת כולמוביל (מרצדס), "כנפיים של קרמבו", EPSON, השדה מוצרים אורגניים, פורשה, דובק, דואר ישראל, IBM, החברה המרכזית, מחלבת טרה, נגב וחברות נוספות.

 

בין ההפקות הבולטות אותן ניהלה החברה במהלך השנים ניתן למצוא את: אירועי ההתרמה השנתיים עבור "כנפיים של קרמבו" (בהשתתפות 8500 איש באירוע), השקות ענק למפעל הפיס ובראשן מתחם "שכונת מזל" בטעם העיר ת"א שאירח משך 4 ימים למעלה מ 50,000 איש, השקות למרצדס ואירועים נוספים ומובילים.

 

החברה הובילה מאות מבצעי שיווק חוויתי תוך התמחות בנקודות מכירה, מוקדי בילוי וייצוג לקוחות במסגרת חסויות בפסטיבלים, ימי סטודנט והפקות שטח.

 

הפקות ואירועים מסחריים

במהלך השנים צברה מיתוס ניסיון עשיר בהפקתם של מאות אירועים מסחריים. מיתוס מספקת ללקוחות החברה מגוון עשיר של שירותים המאפשרים לרכז את מכלול ההפקה תחת קורת גג אחת, לחברה ניסיון מוכח בהפקת אירועי השקה, כנסים, אירועי לקוחות, אירועי חברה ובתכנון והפקת אירועי שטח/חוצות גדולים. במסגרת ההפקה שמה מיתוס דגש על יצירתיות, חדשנות, קריאייטיב וירידה לפרטים ומספקת ללקוח יחס אישי וצמוד תוך טיפול בכל מרכיבי ופרטי האירוע. בזכות ניסיונה הרב ושיתוף הפעולה עם הספקים המובילים בישראל האירועים של מיתוס נחשבים לאירועים מובילים המסתיימים בהצלחה גדולה  ויותר מכל יעידו על כך לקוחות החברה הצועדים עמה שנים רבות.

בנוסף החברה עוסקת בייזום ניהול והפקה של כנסים, ימי עיון, מסיבות עיתונאים ואירועי יח"צ.

 

קהילה

מיתוס רואה כערך מרכזי וחשוב את נושא החיבור לקהילה, אך ערך זה אינו בא ליידי ביטוי במילים בלבד אלא בעשייה מתמשכת ובראשונה העובדה כי החברה מאמצת מזה כעשור את תנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים "כנפיים של קרמבו", במסגרת זו מפיקה מיתוס אחת לשנתיים (בהתנדבות) אל אירוע ההתרמה השנתי של התנועה (אירוע שהנו פרי ייזום משותף של מיתוס וקרמבו) – "קרמבו של קיץ" ואחת לשנתיים את אירוע התורמים. בנוסף משלבת מיתוס את קשריה עם "כנפיים של קרמבו" בחיבור התנועה למהלכים מסחריים וללקוחות החברה במטרה להעצים את הקשר בין הגופים ולתרום להתפתחות התנועה.

 

במהלך השנים החלה מיתוס לייצר פלטפורמות שונות המחברות בין אירועי החברה למוטיב הקהילתי, באופן זה מקפידה החברה לשלב באירועי "הסטריטבול" (כדורסל 3X3) קטגורית כסאות גלגלים, שילוב הרצאות וכנסים במסגרות לימוד שונות, הרתמות לפרויקטים חברתיים ועוד. בתחום הקהילתי חברתי הפיקה החברה גם אירועים לעמותת אתגרים וקרן אייסף.

 

במסגרת קמפיין "סבב סטריטבול ישראל 2018" מאמצת החברה את עדי גולדשמידט בן ה 11 חניך בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" הסובל ממחלת הדושן ואשר נאלץ לגייס כ: 80,000 ₪ בשבוע מידי שבוע לשם טיפול במחלתו.

 

שיווק ופורמטים בספורט

בתחום הספורט מספקת מיתוס גם שירותים נלווים הבאים לידי ביטוי בליווי פרויקטים, שיווק פורמטים בספורט והפקת אירועי השקה וחשיפה בתחומים וענפים שונים. בהיותה חברת ספורט מובילה באים יתרונות החברה לידי ביטוי בתחומים אלו תוך הנגשת ניסיונה הרב של החברה כחברת הפקות ושיווק.

בין הפרויקטים אותם הפיקה/לוותה החברה ניתן לציין את:

אליפות העולם בלקרוס, השקת חנות הדגל של REEBOK בנמל תל אביב, הקמת האקדמיה להוקי קרח ורולר, הפקת אירועי חצי וגמר גביע המדינה בכדוריד עבור איגוד הכדוריד, ניהול כנס המאמנים השנתי של איגוד הכדורסל, ניהול ליגת לוטו (שנתיים) עבור מפעל הפיס (לרבות יצירת תוכן במשחקים), אירועי השקה, מיתוג והפעלת קהל, ניהול ליגת "הקמעונאים" בקטרגל במסגרת מבצע קמעונאים של מפעל הפיס בשילוב צביקה פיק ועוד.

 

 

 

face

אליפות העולם בלקרוס

12-17.18 התקיימה בוינגייט נתניה

face

השקת חנות הדגל של רייבוק

נמל תל אביב

face

כנפיים של קרמבו

אירוע הקיץ של עמותת כנפיים של קרמבו